pl en
Strona głównaO nasOferta produktówKontakt

O nas


Firma „RUBBER-TRAFO” powstała jako firma rodzinna w 2002 r.

Jej pomysłodawcą i założycielem jest Leon Krakowski, który posiadając ponad 40 letnie doświadczenie w branży transformatorowej, od początku pełni nadzór nad rozwojem firmy jak również czuwa nad jakością produktów.

Swoją działalność rozpoczęliśmy od produkcji uszczelek okrągłych dla ABB Sp. z o.o. w Łodzi. Będąc dostawcą i podwykonawcą firmy ABB, która ma wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, „RUBBER-TRAFO” cyklicznie poddawane jest audytom drugiej strony, które są potwierdzeniem, że firma nasza zapewnia odpowiedni poziom w zakresie powtarzalności, jakości i terminowości wytwarzanych produktów  z jedoczesnym poszanowaniem zasad BHP oraz ochrony środowiska, przy zapewnieniu adekwatnych warunków pracy.

Z czasem naszą ofertę wzbogaciliśmy o różnego typu uszczelki pod pokrywę kadzi; pod włazy w pokrywie kadzi; pod pokrywy do mufy transformatora; kształtowe z otworami; do wszystkich typów izolatorów oraz komplety uszczelek do transformatorów mocy.

Obecnie, zajmujemy się również produkcją na zamówienie elementów izolacyjnych wykonanych z preszpanu i elkonu, takich jak:
- detale izolacyjne
- pierścienie ochronne GN ; DN
- pierścienie końcowe REG ; GN ;-DN
- wstawki dystansowe
- nakładki uzwojenia REG
- klocki dystansowe oraz montażowe
- izolację dolną belek
- kołnierze kątowe
- kierownice oleju wewnętrzne i zewnętrzne
( ZDJĘCIA W/W PRODUKTÓW W ZAKŁADCE „OFERTA PRODUKTÓW”)


Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług i produktów, niezwykłą precyzję i dokładność wykonywanych na zlecenie elementów oraz terminowość w zakresie realizacji zamówień.


Aby temu sprostać, w firmie wdrożono innowacyjny system zarządzania oparty na koncepcji Lean Management (pol. szczupłe zarządzanie). Zarządzanie w tym systemie pozwoliło nam w dużym stopniu m.in. podnieść efektywność, poprawić jakość, zredukować problemy z logistyką i redukcją odpadów, usprawnić organizację pracy oraz system składowania.

replicas relojes replica de relojes


Dodatkowo naszym atutem jest unikatowy park maszynowy, rozszerzony o oprzyrządowanie własnej koncepcji i pomysłu, skonstruowane pod kątem realizacji zamówień o wysoce specjalistycznym charakterze.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom czołowych producentów transformatorów z Polski oraz z zagranicy, z którymi współpracujemy, stawiamy na ciągłe doskonalenie i rozwój naszej firmy. Inwestujemy w zakup najnowszych maszyn i specjalistycznego oprzyrządowania, który gwarantuje najwyższą jakość produkowanych detali i sprostanie nietuzinkowym zamówieniom.

Uzupełnieniem naszej oferty są produkty i detale o odmiennych cechach od naszych, produkowane z blachy transformatorowej oraz z preszpanu i elkonu przez bliźniaczą firmę "LABA-TRAFO”. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą : http://laba-trafo.pl/


Zapraszamy do współpracy !!!